Aktualności

Praca w Tyskich Liniach Trolejbusowych

Praca w Tyskich Liniach Trolejbusowych

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiskach mechanik / elektromechanik, monter sieci trakcyjnej, kierowca trolejbusu. Zatrudnienie w Tyskich Liniach Trolejbusowych to stabilna praca w przedsiębiorstwie zarządzanym przez doświadczony i wykwalifikowany zespół. Jesteśmy elastyczni, organizujemy szkolenia i umożliwiamy rozwój zawodowy. Oferujemy umowę o pracę i pewne zatrudnienie; pakiet świadczeń socjalnych w oparciu o Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych; dofinansowanie do przejazdu środkami komunikacji publicznej na terenie Metropolii.

Mechanik / Elektromechanik

Wymagania: wykształcenie minimum zawodowe techniczne w kierunku elektryk, elektronik lub elektromechanik samochodowy; doświadczenie w obsłudze i naprawie pojazdów samochodowych; dobra organizacja pracy; dbałość o powierzony sprzęt; gotowość do nauki i szkoleń; prawo jazdy kat. C będzie dodatkowym atutem.

Zadania: diagnozowanie usterek oraz dokonywanie napraw mechanicznych, elektromechanicznych oraz elektrycznych; wykonywanie przeglądów okresowych oraz bieżącej konserwacji pojazdów; obsługa urządzeń elektrycznych i elektronicznych w pojazdach; obsługa urządzeń klimatyzacji.

Monter sieci trakcyjnej

Wymagania: dobra organizacja pracy, dbałość o powierzony sprzęt, gotowość do nauki i szkoleń

Zadania: montaż, naprawa i konserwacja trolejbusowej sieci trakcyjnej, wykonywanie przeglądów i diagnostyka urządzeń sieciowych.

Kierowca trolejbusu / autobusu elektrycznego

Wymagania: min. 21 lat, prawo jazdy kat. D, świadectwo kwalifikacji, kultura osobista.

Dla kandydatów, którzy nie mają wymaganych uprawnień mamy możliwość sfinansowania kursu prawa jazdy oraz kwalifikacji wstępnej. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 32 217 02 22 albo e-mailem: .