Aktualności

Praca w Tyskich Liniach Trolejbusowych

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiskach mechanik / elektromechanik, monter sieci trakcyjnej, kierowca trolejbusu. Zatrudnienie w Tyskich Liniach Trolejbusowych to stabilna praca w przedsiębiorstwie zarządzanym przez doświadczony i wykwalifikowany zespół. Jesteśmy elastyczni, organizujemy szkolenia i umożliwiamy rozwój zawodowy. Oferujemy umowę o pracę i pewne zatrudnienie; pakiet świadczeń socjalnych w oparciu o Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych; dofinansowanie do przejazdu środkami komunikacji publicznej na terenie Metropolii.

Nowe trolejbusy w Tychach

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Miasto Tychy będzie dysponowało najnowocześniejszymi trolejbusami w Polsce. To wszystko dzięki „Gepardom”, których dostawy właśnie się rozpoczynają. Solaris Trollino 12 Electric wygląda jak klasyczny trolejbus. Ale tak naprawdę jest elektrobusem, który ładuje się podczas jazdy, bezpośrednio z trolejbusowej sieci trakcyjnej.

Zostań kierowcą trolejbusu!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy kierowcy trolejbusu / autobusu elektrycznego. Zatrudnienie w Tyskich Liniach Trolejbusowych to stabilna praca w przedsiębiorstwie zarządzanym przez doświadczony i wykwalifikowany zespół. Jesteśmy elastyczni, organizujemy szkolenia i umożliwiamy rozwój zawodowy.