Aktualności

Zostań kierowcą trolejbusu!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy kierowcy trolejbusu / autobusu elektrycznego. Zatrudnienie w Tyskich Liniach Trolejbusowych to stabilna praca w przedsiębiorstwie zarządzanym przez doświadczony i wykwalifikowany zespół. Jesteśmy elastyczni, organizujemy szkolenia i umożliwiamy rozwój zawodowy. 

Odświeżony serwis internetowy TLT

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Przedstawiamy nową wersję serwisu internetowego Tyskich Linii Trolejbusowych.

Strona została rozbudowana, pojawił się dział Aktualności, w którym zamieszczane będą najważniejsze informacje związane z funkcjonowaniem komunikacji trolejbusowej i życiem firmy. Przygotowaliśmy również zestaw materiałów dla miłośników komunikacji - rozbudowany dział o naszym taborze, a także galerię. 

Nowa linia trolejbusowa 'H'

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

1 stycznia 2021 rozpoczęła kursowanie ósma już w Tychach linia trolejbusowa, oznaczona literą 'H'. Zastąpiła ona dotychczasową linię 291 i kursuje po jej trasie, z rozszerzoną obsługą dzielnicy Żwaków. 

Uruchomienie linii jest wynikiem realizacji przez przez Tyskie Linie Trolejbusowe projektu dofinansowanego z funduszy Unii Europejskiej, obejmującego zakup dwóch elektrobusów oraz obsługę dotychczasowej linii autobusowej 291 pojazdami elektrycznymi. Elektrobusy, które wprowadziliśmy do ruchu w połowie ubiegłego roku obsługują linię 'H' na zmianę z trolejbusami bateryjnymi.

Copyright © 2020-2021 Tyskie Linie Trolejbusowe