Tyskie Linie Trolejbusowe
Spółka z o.o.
ul. Towarowa 3, 43-100 Tychy

Centrala: /32/ 217-02-22
Dyspozytor: /32/ 217-67-16
lub 692-631-516

Tyskie Linie Trolejbusowe - nasze akcje NASZE AKCJE

Działalność TLT to nie tylko realizacja zadań na liniach komunikacyjnych. Jesteśmy otwarci na Gości oraz chętnie bierzemy udział w różnego typu akcjach. Poniżej przedstawiamy relacje z wybranych wydarzeń.

PRELEKCJE DLA PRZEDSZKOLAKÓW
Przedszkolaki uczestnicząc w zajęciach połączonych z przejażdżką po mieście i zwiedzaniem zajezdni trolejbusowej, dowiedziały się jak prawidłowo korzystać z komunikacji miejskiej.

Więcej informacji >

DZIEŃ DZIECKA 2016
Relacja z Dnia Dziecka 2016 zorganizowanego przez Tyskie Linie Trolejbusowe oraz Przedszkole nr 9 im. Pluszowego Misia w Tychach.

Więcej informacji >

GOŚCIE Z CZECH
3 lipca 2014 mieliśmy przyjemność gościć w Tychach sympatyków komunikacji trolejbusowej z Republiki Czeskiej. Rozpoczęliśmy od zwiedzenia zajezdni; odwiedziliśmy warsztat, oglądaliśmy wozy techniczne oraz prezentowaliśmy nasze trolejbusy.

Więcej informacji >

PIERWSZA POMOC
Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach oraz Tyskie Linie Trolejbusowe zorganizowały wspólnie szkolenie dla kierowców z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Więcej informacji >

TLT DLA PIOTRUSIA
23 lutego 2014 zorganizowaliśmy niespodziankę dla chorego Piotrusia, którego pasją są autobusy. Przyjechaliśmy do Niego jednym z naszych trolejbusów pod dom i zaprosiliśmy na zwiedzanie zajezdni.

Więcej informacji >

EUROPEJSKI DZIEŃ TROLEJBUSOWY
W 2013 roku Tyskie Linie Trolejbusowe brały udział w obchodach Europejskiego Dnia Trolejbusowego. Z tej okazji przygotowany został szereg atrakcji dla sympatyków transportu trolejbusowego.

Więcej informacji >

PREZENTACJA NOWYCH TROLEJBUSÓW
24 maja 2013 roku na Placu pod Żyrafą odbyła się uroczysta prezentacja nowych trolejbusów marki Solaris. Piętnaście nowoczesnych pojazdów zostało zakupionych dzięki funduszom unijnym.

Więcej informacji >